Роботу за кордоном знайти непросто, тим більше, якщо шукати її перебуваючи в іншій країні.
Фахові експерти європейського центру зайнятості "VisaStart" розповіли, як перевірити посередника з пошуку роботи та не дозволити ошукати себе.
Роботу за кордоном знайти непросто, тим більше, якщо шукати її перебуваючи в іншій країні. Фахові експерти європейського центру зайнятості "VisaStart" розповіли, як перевірити посередника з пошуку роботи та не дозволити ошукати себе.

Основні рекомендації при виборі фірми, з якою плануєте співпрацювати:

  1. Фірма повинна отримати ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.
  2. Важливою деталлю є наявність офісу. Користуючись послугами агентства, яке існує лише віртуально, підвищується шанс стати жертвою шахраїв.
  3. Вакансії у фірми повинні бути безкоштовні.
  4. Знайти реальні відгуки про дану фірму у знайомих, в інтернеті чи просто запитати у людей, яких зустрінете там в офісі.
Недарма існує таке висловлювання: «Найважча частина роботи – зважитися приступити до неї». Завжди легше починати, коли є надійний помічник, який допоможе вам зробити перший крок до легального працевлаштування за кордоном.

Кадрове агентство «VisaStart» забезпечує максимально повну підтримку на всіх етапах: від підбору вакансії, підтримки протягом усього часу роботи за кордоном та після повернення додому. Координатори кадрової агенції «VisaStart» постійно знаходяться на зв'язку з нашими працівниками та при виникненні непередбачуваних життєвих ситуацій завжди готові допомогти.

У нас укладені прямі договори з польськими будівельними компаніями, заводами, транспортними й логістичними компаніями. Ми отримуємо винагороду за оформлення працівників, отже, для клієнтів – вакансії повністю безкоштовні. Діємо згідно з ліцензією Міністерства соціальної політики України №691 від 25.04.2017 р.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемось з Вами на протязі години!
Або Ви можете самостійно зателефонувати нам:
+38(067)82-82-880
Персональні дані захищено згідно закону України "Про захист персональних даних" № 34, ст. 481 від 2010 р.
Made on
Tilda