Працевлаштування в Capital HR
Що робити, якщо ви пропустили дзвінок з візового центру❓

Бувають випадки, коли Ви пропустили дзвінок з візового центру, або випадково вимкнули телефон під час дзвінка, або був поганий зв'язок, чи дзвінок перервався з невідомих причин.

Саме тому телефонують 6 разів.
Після пропуску першого дзвінка Вам зателефонують або того ж дня, або наступного. Найчастіше перші 3 дзвінки відбуваються протягом 2-3 днів.
❗️Якщо Ви все ще не можете прийняти перші 3 дзвінки, дата автоматично переміщується на тиждень. А через тиждень з візового центру зателефонують ще 3 рази. З таким самим інтервалом, тобто по дзвінку або 2 за день, залежно від завантаження кол -центру.

❗️Якщо всі 6 дзвінків пропущені, ситуація не така приємна, оскільки дата подання автоматично скасовується. Як тільки ви зрозумієте, що пропустили всі дзвінки з візового центру, вам потрібно піти в банк
(Credo, Idea, Privat) та заново оплатити візовий збір. Після оплати Вам зателефонують знову✅

❗️Також варто додати, що Ви не втрачаєте гроші. Необхідно написати заяву на веб -сайті ППВА про повернення коштів і гроші повернуть✅

❗️Оператор телефонує переважно на наступний день після сплати візового збору або на день пізніше. Візовий центр не буде телефонувати одразу в день оплати, і перевірити сайті ППВА не вийде.

❗️Варто зазначити, що телефонувати можуть у вихідні дні та з різних номерів телефону❗️
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемось з Вами на протязі години!
Або Ви можете самостійно зателефонувати нам:
+38(067)82-82-880
Персональні дані захищено згідно закону України "Про захист персональних даних" № 34, ст. 481 від 2010 р.
Made on
Tilda