Працевлаштування в Capital HR
А Ви знали, що громадянам України можна зробити тест і вакцинуватися від коронавірусу в тимчасових пунктах після перетину кордону❓

Для цього необхідно мати при собі документи про те, що Ви прямуєте на роботу до Польщі, або є студентом. При цьому абсолютно не обов'язково мати польський ідентифікаційний номер (PESEL), а достатньо закордонного паспорта. Після виконання тесту на коронавірус й отримання негативного результату Ви отримаєте е-направлення. Це і буде підставою для щеплення. Тимчасові пункти буде обладнано спеціальними місцями для пацієнтів у випадку виникнення ускладнень після щеплення.

Крім того, якщо у пунктах щеплення поблизу кордону не буде в розпорядженні одно дозової вакцини Janssen, у медичному центрі не бачать проблем із щепленням дводозовими вакцинами. Зокрема, другу дозу вакцини людина могла б отримати у такому пункті на зворотній дорозі в Україну, у будь-якому стаціонарному відділенні центру або ж у будь-якому іншому центрі по всій Польщі.

Тому трудовий мігрант із України має на вибір кілька варіантів вакцинації проти коронавірусу в Польщі – як на державному рівні, так і в рамках приватної ініціативи. Усе залежить лише від бажання українця зробити щеплення.

Що Ви про це думаєте? Напишіть в коментарях як ви ставитесь до вакцинації)
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемось з Вами на протязі години!
Або Ви можете самостійно зателефонувати нам:
+38(067)82-82-880
Персональні дані захищено згідно закону України "Про захист персональних даних" № 34, ст. 481 від 2010 р.
Made on
Tilda