Корисні додатки для смартфонів
Сьогодні поділимось з Вами корисними додатками для смартфонів, які Вам точно допоможуть

Jak Dojadę - в цій програмі є графіки і карти громадського транспорту в Польщі. Вона допоможе вам прокласти маршрут і розрахувати час прибуття до точки призначення.

Dom Gratka — спеціальний мобільний додаток для пошуку житла для короткотермінової та довгострокової оренди. Прямо з додатку можна переглядати фотографії житла та зв'язуватись із власниками.

Quizlet — дуже зручний додаток для вивчення польської мови, адже для роботи та навчання в Польщі Вам обов'язково потрібне знання основ польської мови. Quizlet має зручні вправи для того щоби запам'ятовувати слова та вирази.

Pyszne.pl - за допомогою цієї програми можна замовити їжу додому або в офіс. У додатку є можливість подивитися онлайн меню, ціни, відгуки. Тут зібрані всі ресторани, що істотно заощадить ваш час.

Qpony - найбільш відома програма для любителів розпродажів. У ній Ви знайдете все акції і знижки магазинів одягу, кафе і фаст-фудів.

Skycash - завдяки цій програмі можна придбати квитки в громадський транспорт онлайн. Ви не повинні переживати, якщо вам ніде купити квиток. Контролери приймають і електронні квитки.
Залиште свій номер телефону і ми зв'яжемось з Вами на протязі години!
Або Ви можете самостійно зателефонувати нам:
+38(067)82-82-880
Персональні дані захищено згідно закону України "Про захист персональних даних" № 34, ст. 481 від 2010 р.
Made on
Tilda